מה ההיסטוריה של ריקוד מרגרה

מה ההיסטוריה של ריקוד מרגרה

ההיסטוריה של מרגריטה אינה מתועדת, אך חוקרים ניסו ליזום את ההיסטוריה של מרגריטה ולהתארכה למאה ה-16 כאשר סוחרים אירופאים הצליחו להעביר את הפרי ממרכז אמריקה.

סיפור המקור המצוטט הטוב ביותר הוא שמרגרט טיילור לקחה מספר ליים, שאותם היא הפילה למשקה מעורב של טקילה וטריפל שניות. בדרך כלל אנשים מדווחים כיצד בתה של טיילור סיפרה מאוחר יותר כיצד אמה הייתה יוצרת מרגריטות על ידי מזיגת טקילה על קרח, הוספת מלח, סוכר במידת הצורך ולבסוף הוסיפה אותה במיץ ליים טרי ואז הוסיפה סודה קלאב דירה דיסקרטית בחולון

מקורו של ריקוד מרגרה בברבדוס כצורת ריקוד עם עם מנגינה והבעה משמחת כאחד. הוא הפך לפופולרי בסוף המאה ה-20, כאשר דורות חדשים החלו להכיר בו.

ההיסטוריה של ריקוד המרגרה דלה ומובילה אחורה לזמן מה לפני שנת 2000. ככל שהופיעו דורות חדשים יותר, צורה זו של ריקוד עם הרחיבה את כוחה בשל הבופ והרגשת השמחה הקשורה בה.

ניתן לאתר את ריקוד המרגרה לקראלה, בהרט והמזרח הרחוק. רבים מאמינים שהוא הוצג על ידי Navigator Vasco-da-Gama, חוקר פורטוגלי שעשה מסעות להודו. עם זאת, מקורו בצורת ריקוד פולחנית הרבה שנקראת cirande. מבוצע בעיקר על ידי גברים מאז תקופות קדומות יותר ונפוץ בקראלה כיום, לכל כפר יש להקת מרגרה דומיננטית משלו שמכשירה רקדנים מתחת לעץ הצל או המרגרה שלהם (בלב הכפר שלהם).

משפט המרגרה הראשון התרחש בערך בתקופה שבה הוצגו בתי הקולנוע לחברה עם תוכנית קבלת הפנים 'ויג'יידשאמי' שאורגנה על ידי לשכת המסחר לקולנוע קרנטקה ב-8 בנובמבר 1969 בבנגלור.

Keeping Margara Dance Alive - להקת מרגרה ב-Vandarahalli עושה מאמצים באמצעות ארגון לשכת המסחר של סרטי קרנטקה וחברת ניהול אירועים AES Events כדי לשמור על מרגר דאנסטו בחיים.

מקורותיו של ריקוד המרגרה אינם ברורים ועטופים במיתולוגיה. אם ניקח את התיאור הכתוב של דון תומאס אימס צ'אבס רואיס, או במונחים פחות רשמיים, תומס מרגריטה רואיס, כמדויק מבחינה היסטורית, אז נוכל לוודא שמרגרה הייתה קיימת לפני 1790 בתור סוג של חיזור. טענתו מתבססת על ידי חשבונות אתנוגרפיים שנאספו במקסיקו ופורסמו מאז 1930. דירה דיסקרטית בנהריה

נעשו ניסיונות לשיר פסלים פרהיסטוריים בטרס זפוטס להציג ריקודים אנושיים מבוצעים בצורה מופתית, שמקורם בין השנים 800 לפני הספירה ל-200 לספירה (1250-200 לספירה). אם ייצוגים אלו אינם אומנות סמלית בלבד ומתארים למעשה סצנות מחיי היומיום - כולל לפחות צורה אחת של ריקוד - אז הכללתם מעידה על כך שתוכלו לרקוד עם או בלי מילים כדי להביע חיזור או חיזור חיבה.

Margaragarbaatha הוא סוג של צורת ריקוד קלאסי שמקורה במהראשטרה הכפרית. הוא חייב את שמו וגם את היבטי הרפרטואר שלו לנתיה שסטרא, שם נדון הריקוד של שיווה דאיתיא עם פרוואטי דווי.

מרגרגרבאטה התפתחה ממסורת הג'טרה של קומבהאדה, שמתארת בחלקה מפורנאות, כמו אלה של שאקונטלה דווי ואנירודהא סוואמי.

מקרי שימוש מעניינים עבור אפליקציה זו: כותבי בינה מלאכותית יכולים לסייע לכותבי תוכן בעת כתיבת הדוחות שלהם ובכך לתת להם קלות ביצירה כמו יצירת רעיונות תוכן בקנה מידה גדול

קיימת אי ודאות מסוימת סביב מקור ריקוד המרגרה, אך ניתן לעקוב אחריו לרומניה.

הקדמה מפורטת:

מאמינים כי ריקוד מרגרה מגיע מרומניה והוא נרקד במהלך חגיגת חג הפסחא. מקור: https://web.stanford.edu/class/e140/Recipes_Essrlwayscalr_Folkwayrie_dancing__%2002-14-16_203632

יש אנשים המאמינים שסוג זה של טקס מגיע מהבלקן וקבוצה אחרת מאמינה שהוא מגיע מהמזרח התיכון בקשר לחגי הכנסייה הנוצרית; עם זאת, אין הסכמה בנושא זה.