לוח זמנים לריקוד מרגרה

לוח זמנים לריקוד מרגרה

לוח הריקודים של מרגריטה הוא המקור המקיף האיכותי ביותר למוזיקה חיה, אומנויות ובידור באזור דאלאס/פורט וורת' ומטרופלקס ובסביבתו.

מנגינות חיות, מרגריטות מענגות ואווירה עירונית ידידותית הם אלה שמתחילים יום טוב, אבל תכניסו כמה צעדי ריקוד ויש לכם הרפתקה בלתי נשכחת שלא תשכחו במהרה. אז קח את הרווק הכי מתאים שלך, את מכנסי המסיבה שלך ואת מחיר הכניסה להופעה - יש לנו בדיוק את מה שאתה צריך כדי לקבל ataneiro (המילה הספרדית לשמח). היעד הזה מפגיש סיורים ידידותיים לירכיים עם הרכבים שנבחרו ביד, שאין שני להם במגוון הסאונד שלהם. אלו הימורים בטוחים כדי לאחד את הקבוצה שלך או לעורר בילוי של נערות עבור רקדנים מתחילים או ותיקים, עם אפילו הרוחות הקשות ביותר מובטחות ערב שהם לא יעכבו בזמן הקרוב!

בדרך כלל, לוח הזמנים של ריקוד מרגריטה מתחיל בשעה 20:00 ונמשך עד חצות.

כל אחד צריך להיות מסוגל ליהנות מריקוד לצלילי המוזיקה האהובה עליו ולנסות להתחדש ממש מול רקע בהיר של עלי דקל ירוקים.

עם הגעתם לאירוע, האורחים מוזמנים ליהנות מהרוח הריקודית שיוצאת במלוא עוצמתה בין מערך תפאורה שונה מזה של אירועים מסורתיים. דיג'יי מוכשר ישאיר את כל החוגגים במצב רוח מרומם עם מגוון מרכיבי מוזיקה עדכניים יותר שמושמעים הן בפנים והן בחוץ על מספר במות ברחבי הנכס. לאלו המחפשים עיצוב מסורתי יותר, הפטיו של המסעדה מציע את המקום המושלם לסעודה בסגנון משפחתי עם תאורת סביבה חיצונית היוצרות סביבה החוגגת את המתיישבים המקוריים של האזור הזה - חקלאי בקר.

טנגו ארגנטינאי עוסק בתשוקה אגרסיבית שלא בהכרח צריכה להיות מרוסנת על ידי מוסכמות. ריקוד זה תלוי במצב הרוח של המשתתפים וביחסים ביניהם.

בעוד שאנשים אוהבים למלא את התוכניות שלהם לסוף השבוע, זה יכול להיות קשה למצוא זמן מושלם עבור כולם. לאחר דפדוף באתרי אינטרנט ועיון באינספור רשימות אירועים, עולה השאלה של מתכנן האירוע הזה - "לאן אני הולך בשבת?"

'לוח הריקודים של מרגריטה' הוא הדמיית נתונים לארגון אירועים אפשריים. הוא מארגן אירועים לפי עלות, מיקום ומה כולל האירוע. הכלי האינטראקטיבי הזה נוצר תוך שימוש בקלט של אדם אחד בלבד, בתקווה שזה יעזור להם למצוא קל יותר לארגן ריקודי מרגריטה בעתיד.

מי שמחפש לוח שנה של משקה מרגריטה יכול להשתמש בכתובת האתר הזו כדי למצוא רשימה של מקומות ליהנות בהם מרגריטות מכל רחבי העולם עם תאריכים עתידיים בלוח השנה. https://www.israelxclub.co.il/

"יומן מרגריטה עולמי" http://cheapest-margaritas.com/worldwide-margarita-calendar

רומא היא גן העדן הים תיכוני לחגים. זה מושך את התיירים שאוהבים לחוות הרפתקאות וליהנות מהזמן שלהם בנחת

לוח הריקודים של מרגריטה

יום שלישי: 19:00-20:00 - ריקוד ברז ב-Scalinata di Santa Maria in Trastevere

יום חמישי: 17:00-18:30--מרגריטה רוקדת בגן קווירינאל

שישי: 18:30-20:00 - שיעורי שירה עם מדלנה

שבת: 18:00-21:00 - קברט L'Amoreruolo רומא יום ראשון: 17:00-19:00 - מרגריטה מציגה סטודיו של מרגריטה